Filmy o tańcu

Lista najlepszych filmów o tańcu dla zwiedzających opinii: High Strung, Magic Mike XXL, Magic Mike, Street Dance 2, Step Up 4 Revolution, StreetDance 3D, Step Up 3D, Sława, Kochaj i tańcz, (NIE) Tylko taniec, Just Dance - Tylko taniec!, Step Up 2, Krok do sławy, Step Up - Taniec zmysłów, Wytańczyć marzenia, Spadaj!, Step Up: All In, School Dance, Bitwa roku, Pięć tańców, Battlefield America, Kraina miodu i krwi, Footloose, Muzyka serca, Beat the world. Taniec to moc!
High Strung 2016
High Strung (2016)

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

Magic Mike XXL 2015
Magic Mike XXL (2015)

Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które ma...

Magic Mike 2012
Magic Mike (2012)

Młody striptizer uczy się zawodu, postępowania z kobietami i łatwego zarabiania dużych pieniędzy.

Street Dance 2 2012
Street Dance 2 (2012)

Utalentowany Ash, podróżując po Europie,  tworzy nową grupę taneczną, która ma pokonać zespół Invincible.

Step Up 4 Revolution 2012
Step Up 4 Revolution (2012)

Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecz...

StreetDance 3D 2010
StreetDance 3D (2010)

Carly, tancerka street dance (Nichola Burley) ma wszystko, czego pragnie. Zakochana w charyzmatycznym Jay’u (Ukweli Roach), który doprowadził ich streetdance’ową ekipę do ostatniego etapu mistrzostw Wielkiej Brytanii, nie może doczekać się finałowych występów. Kiedy pewnego dnia Jay oznajmia, że porzuca ekipę i odchodzi od Carly, jej świat wali się w gruzy. Rzucona na głęboką wodę dziewczyna walczy, by udowodnić sobie i ekipie, że zdoła ich doprowadzić do ...

Step Up 3D 2010
Step Up 3D (2010)

Luke (Rick Malambri) jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych...

Sława 2009
Sława (2009)

Studenci akademii artystycznej w Nowym Jorku żyją marzeniami o wielkiej karierze. Ich dni wypełnia ciężka praca, którą wybrukowana jest droga do sukcesu i sławy.

Kochaj i tańcz 2009
Kochaj i tańcz (2009)

Początkująca dziennikarka z jasno sprecyzowanymi planami na przyszłość, wkracza do świata tańca, by odkryć prawdę o sobie.

(NIE) Tylko taniec 2009
(NIE) Tylko taniec (2009)

Film jest parodią popularnych musicali i filmów tanecznych, takich jak: W rytmie Hip - Hopu, Lakier do włosów, Step Up, Taniec ostatniej szansy, Rewanż, Flashdance i High School Musical. Obraz opowiada historię dziewczyny o imieniu Megan (Shoshana Bush), która poprzez taniec chce zrealizować swoje marzenia. Pomaga jej w tym uliczny tancerz Thomas (Damon Wayans Jr.).

Just Dance - Tylko taniec! 2008
Just Dance - Tylko taniec! (2008)

Dziewczyna z małego miasteczka wyrusza na podbój wymarzonej szkoły tańca w Chicago.

Step Up 2 2008
Step Up 2 (2008)

Kiedy Andy zostaje przyjęta do Akademii Sztuki, nie potrafi odnaleźć się w nowym otoczeniu. Sytuacja ulega zmianie, gdy poznaje nowych przyjaciół.

Krok do sławy 2007
Krok do sławy (2007)

Po śmierci młodszego brata, młody, uzdolniony tancerz uliczny z Los Angeles, wyjeżdża by uczyć się na Truth University w Atlancie, w Georgii. Jednak jego wysiłki by zdobyć edukację, a także ukochaną kobietę, schodzą na boczny plan, gdy postanawia przyłączyć się do grupy swych kolegów w celu wygrania konkursu tańca ulicznego.

Step Up - Taniec zmysłów 2006
Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Tyler zostaje skazany na prace społeczne w szkole artystycznej. Czuje się tam nieswojo, dopóki nie poznaje pięknej studentki Nory.

Wytańczyć marzenia 2006
Wytańczyć marzenia (2006)

Pierre Dulane daje bezpłatne lekcje tańca towarzyskiego trudnej młodzieży ze szkoły publicznej. Niechętni nastolatkowie z czasem zmieniają zdanie na temat nowych zajęć.

Spadaj! 2006
Spadaj! (2006)

Ojciec Haley Graham (Missy Peregrym), po serii jej wyskoków i konfliktów z prawem, nie ma już najmniejszego pomysłu na to, jak utrzymać córkę w ryzach. A dziewczyna naprawdę ma fantazję! Gdy jej ostatni wybryk ponownie kończy się przed sądem, ten orzeka, że ma się stawić w renomowanej Akademii Gimnastyki Vickermana. Instytucja to nie dość, że legendarna i prestiżowa, lecz również słynąca z iście militarnego rygoru. To środowisko Haley zna aż za dobrze – ni...

Brak obrazka
Step Up: All In (2014)

Uczestnicy turniejów tanecznych z poprzednich części serii stają do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas.

Brak obrazka
School Dance (2014)

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

Brak obrazka
Bitwa roku (2013)

Zbliża się coroczny turniej breakdance, na który zjeżdżają zespoły z całego świata. Chcąc wygrać, Dante prosi o pomoc byłego trenera koszykówki i razem werbują do swojej drużyny najlepszych b-boyów Ameryki.

Brak obrazka
Pięć tańców (2013)

Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Tam został dostrzeżony przez Anthonego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może l...

Brak obrazka
Battlefield America (2012)

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

Brak obrazka
Kraina miodu i krwi (2011)

Bałkany, początek lat 90. XX wieku. Serbski żołnierz spotyka poznaną przed rokiem dziewczynę, która jest uwięzioną w obozie dla Bośniaków.

Brak obrazka
Footloose (2011)

Remake filmu z 1984 roku. Historia Rena McCormacka (Kenny Wormald), chłopaka wychowanego w mieście, który przeprowadza się do konserwatywnego miasteczka, gdzie jego miłość do rockowej muzyki nie jest tolerowana w szkole średniej i doprowadza do szaleństwa lokalnych kaznodziei.

Brak obrazka
Muzyka serca (2011)

Rodzice Delphine chcieliby, aby córka poszła na medyczne studia. Ona jednak woli tańczyć i wraz z nowym partnerem przygotowuje się do prestiżowego przesłuchania.

Brak obrazka
Beat the world. Taniec to moc! (2011)

40 tanecznych ekip, 20 krajów i jedna droga na szczyt. Dla jednych taniec to pasja, dla innych jedyna ucieczka. Podczas międzynarodowych mistrzostw tańca Beat the World stawką jest coś znacznie więcej niż puchar. Tam można wygrać marzenia i zrealizować największe nadzieje. W filmie zobaczymy całkowicie wizjonerskie połączenie hip hopu i parkur oraz najlepszych tancerzy ze wszystkich stron świata, taki jak: Flying Steps czy Pink Ladies. Efektowne ukł...

Łączność
FilmyPodobneDo