Filmy o egzorcyzmach

Lista najlepszych filmów o egzorcyzmach, wybranych przez użytkowników naszego serwisu: Zbaw nas ode złego, Egzorcyzmy Emily Rose, Stigmata, The Possession of Michael King, Opętana
Zbaw nas ode złego 2014
Zbaw nas ode złego (2014)

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste.

Egzorcyzmy Emily Rose 2005
Egzorcyzmy Emily Rose (2005)

Emily zostaje opętana przez demony. W trakcie egzorcyzmów umiera, a ksiądz, który je odprawiał, zostaje oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Stigmata 1999
Stigmata (1999)

Ateistka, Frankie Paige, podczas kąpieli odkrywa na ciele stygmaty odpowiadające tym, które zostały zadane Chrystusowi. Gdy historia zaczyna się powtarzać, sprawę, mimo niezadowolenia Watykanu, zamierza wyjaśnić jeden z księży.

Brak obrazka
The Possession of Michael King (2014)

Po śmierci żony Michael postanawia nakręcić film, udowadniając, że religia, spirytyzm czy zjawiska paranormalne to nic więcej jak mit.

Brak obrazka
Opętana (2014)

Mia Medina (Michelle Ang), w ramach swojej pracy doktorskiej, wraz z ekipą filmowców kręci dokument o chorobie Alzheimera. Główną jego bohaterką zostaje Deborah Logan (Jill Larson), którą opiekuje się jej córka, Sarah (Anne Ramsay). Kobiety, w zamian za opowiedzenie swojej historii przed kamerami, mają otrzymać wynagrodzenie pieniężne, co pozwoli im uratować zadłużony dom. Filmowcy zaczynają rejestrować dziwne i niebezpieczne zachowania starszej pani. Sytu...

Łączność
FilmyPodobneDo