Filmy o dinozaurach

Lista najlepszych filmów o dinozaurach, wybranych przez użytkowników na naszej stronie: Jurassic World, Marsz dinozaurów, Zaginiony ląd, Jurassic City, Walking with Dinosaurs 3D, Flying Monsters 3D with David Attenborough, The Water Horse
Jurassic World 2015
Jurassic World (2015)

Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli.

Marsz dinozaurów 2011
Marsz dinozaurów (2011)

Z powodu nadchodzącej zimy młody edmontozaur wyrusza ze stadem na swoją pierwszą w życiu migrację.

Zaginiony ląd 2009
Zaginiony ląd (2009)

Film opowiada o grupie trzech naukowców dowodzonej przez Dr. Ricka Marshalla, którzy wybrali się na wyprawę w dziką przyrodę w odległy, zapomniany zakątek świata. Odkrywają tam wielkie prehistoryczne stworzenia. Od tej pory są zdani tylko na siebie w walce o przetrwanie w krainie pełnej grasujących dinozaurów i fantastycznych stworzeń.

Brak obrazka
Jurassic City (2014)

Kapitan Talbot (Jack Forcinito) to specjalista od niebezpiecznych zadań w ochronie tajnego rządowego programu hodowli dinozaurów. Niestety, ... czytaj dalej

Brak obrazka
Walking with Dinosaurs 3D (2013)

Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D.

Brak obrazka
Flying Monsters 3D with David Attenborough (2011)

Dokument opowiada o ewolucji i zwyczajach pterozaurów.

Brak obrazka
The Water Horse (2007)

Nad brzegiem jeziora Loch Ness Angus znajduje jajo. Kiedy wykluwa się z niego dziwny stwór, chłopiec daje mu na imię Crusoe.

Łączność
FilmyPodobneDo