Search

Gwiazdy na ziemi (2007)

Ishaan jest uznawany za łobuziaka i nieuka. Wkrótce jednak napotka na swojej drodze osobę, która odkryje nie tylko problem, z jakim się boryka, ale także jego niezwykły dar.

Choć goni nas czas (2007)

Historia dwóch umierających mężczyzn, którzy pod wpływem szalonych przygód zostają przyjaciółmi.

Wszystko za życie (2007)

Christopher kończy studia, ale zamiast poświęcić się karierze zawodowej, wyrusza autostopem w kierunku Alaski.

Inwazja (2007)

Rozbity wrak może być skażony tajemniczym wirusem. Ludzie, którzy mają kontakt z substancją pokrywającą prom kosmiczny, zostają pozbawieni odczuć i emocji.

Next (2007)

Pokazowy magik z Las Vegas - Chris Johnson - ma sekret, który go dręczy: widzi kilka minut przyszłości. Mając dość badań, które przeszedł jako dziecko i zainteresowania rządu jego zdolnościami ukrywa sie w Vegas pod przybranym nazwiskiem wykonując tanie sztuczki. Kiedy grupa terrorystyczna grozi detonacją bomby nuklearnej w Los Angeles agentka Callie Ferris musi użyć swoich wszystkich swoich podstepów by złapać Chrisa i nakłonić go do pomocy w powstrzymaniu kataklizmu.

Szklana pułapka 4.0 (2007)

Dzielny nowojorski policjant John McClane (Bruce Willis), staje przed kolejnym zadaniem. Zbliża się weekend, w który przypada narodowe amerykańskie święto 4 lipca. Ale nowojorski policjant McClane nie ma powodów do świętowania. Właśnie pokłócił się z dorastającą córką Lucy (Mary Elizabeth Winstead) i przyjął rutynowe zadanie doprowadzenia młodego hakera, Matta Farella (Justin Long), na przesłuchanie do FBI. Jednak pozornie błaha sprawa pospolitego komputerowego przestępcycy prowadzi McClane'a do przerażającego odkrycia. Przygotowywany jest atak na urządzenia, od których działania zależy funkcjonowanie całego kraju. Za spiskiem stoi tajemniczy Thomas Gabriel (Timothy Olyphant). Czy McClane zdoła udaremnić zamiary psychopatycznego przestępcy?

Ocean's 13 (2007)

Danny Ocean (George Clooney) wraz ze swoim gangiem postanawia pogrążyć finansowo i skompromitować bezwzględnego właściciela kasyn i hoteli, Willy'ego Banka (Al Pacino). Przez niego przyjaciel Danny'ego, a także członek grupy, trafił do szpitala. Odwet ma być zatem srogi. Plan jest skomplikowany, niebezpieczny i niemal niemożliwy do wykonania, ale gdy chodzi o członka ich ekipy, dla jedenastki Oceana nie ma żadnych ograniczeń. Ostateczna rozprawa z Bankiem ma nastąpić w nococ otwarcia jego nowego kasyna. Czy możliwe jest wyrównanie rachunków? Kontynuacja opowieści o kryminalnych wyczynach Danny'ego Oceana i współpracującej z nim szajki oszustów, wyjątkowych w swoim fachu.

Niepokój (2007)

Nastoletni Kale, skazany na areszt domowy, zaczyna podglądać swoich sąsiadów. Stwierdza, że obok niego mieszka morderca.

5cm na sekundę (2007)

Takaki and Akari are two classmates in elementary school. During their time together they have become close friends. Their relationship is tested when Akari moves to another city because of her parents' jobs. Both of them struggle to keep their friendship alive, as time and distance slowly pulls them apart. When Takaki finds out that he is moving further away, he decides to visit Akari one last time.

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street (2007)

Golibroda wraca do wiktoriańskiego Londynu, by zemścić się na porywaczu żony i córki. We współpracy z sąsiadką otwiera zakład fryzjerski, dzięki któremu restauracja wspólniczki zaopatrywana jest w nadzienie do pasztecików.

Uprowadzona (2007)

Bryan, były agent służb specjalnych, rusza do Paryża, by ratować swoją 17-letnią córkę porwaną przez gang handlujący kobietami.

Control (2007)

Film opowiada o życiu i śmierci Iana Curtisa, wokalisty Joy Division, legendarnej grupy rockowej grającej muzykę klasyfikowaną jako post-punk. Curtis rozdarty pomiędzy życiem rodzinnym, rosnącą sławą oraz miłością do innej kobiety popełnił samobójstwo 18 maja 1980 roku w wieku 23 lat, w przeddzień pierwszego tournee Joy Division po Stanach Zjednoczonych. Nie zdając sobie z tego sprawy, Ian Curtis zmienił oblicze muzyki rockowej.

3:10 do Yumy (2007)

Farmer Dan Evans, potrzebując pieniędzy, zgłasza się na ochotnika do odeskortowania groźnego przestępcy na pociąg do Yumy.

Słaby punkt (2007)

Ted Crawford (Anthony Hopkins) dowiaduje się o romansie swej żony. W głowie powstaje plan morderstwa doskonałego. Na miejsce tragedii przybywa detektyw Rob Ninally (Billy Burke) i dokonuje zaskakującego odkrycia. Ofiara jeszcze żyje, a jest nią - jego kochanka. Crawford chętnie przyznaje się do winy, zostaje aresztowany i postawiony w stan oskarżenia. Dla Willy'ego Beachuma (Ryan Gosling), asystenta prokuratora, jest to kolejna banalna "szybka sprawa". Jednak pozory mylą.ą. Willy wplątuje się w skomplikowaną pogoń za niedoszłym zabójcą, który zostaje wypuszczony z aresztu w wyniku formalnych uchybień...

Transformers (2007)

Wojna pomiędzy dwoma rasami robotów – Autobotami i Decepticonami przenosi się na Ziemię. W samym środku walki znajdzie się nastolatek Sam Witwicky.

Gwiezdny pył (2007)

Mur oddziela małe angielskie miasteczko od magicznej krainy Stormhold. Tristan obiecuje swojej ukochanej, że zdobędzie dla niej gwiazdę, która spadła po drugiej stronie.

Juno (2007)

Szesnastoletnia Juno zachodzi w ciążę. Za namową rodziców i przyjaciółki szuka dla swojego dziecka rodziny zastępczej.

Krok do sławy (2007)

Po śmierci młodszego brata, młody, uzdolniony tancerz uliczny z Los Angeles, wyjeżdża by uczyć się na Truth University w Atlancie, w Georgii. Jednak jego wysiłki by zdobyć edukację, a także ukochaną kobietę, schodzą na boczny plan, gdy postanawia przyłączyć się do grupy swych kolegów w celu wygrania konkursu tańca ulicznego.

American Gangster (2007)

Czarnoskóry gangster Frank Lucas buduje w Nowym Jorku ogromne narkotykowe imperium. Na jego trop wpada nieprzekupny detektyw Richie Roberts.

Numer 23 (2007)

Thriller psychologiczny Joela Schumachera, opowiadający historię mężczyzny (Jim Carrey), którego życie niespodziewanie zmienia się po tym jak pewnego dnia styka się z zagadkową książką o tytule "The Number 23". Z każdą kolejną stroną wzrasta u niego przeraźliwe przekonanie, iż jest ona oparta na jego własnym życiu. Obsesja związana z numerem 23 zaczyna go pożerać. On sam zaczyna uświadamiać sobie, że książka przewiduje i prognozuje jego życie w stopniu tak daleko idącym, o którym nie był w stanie sobie nigdy wyobrazić...

W stronę słońca (2007)

Grupa kosmonautów musi dostarczyć na Słońce ładunek jądrowy.

Po prostu razem (2007)

Młoda kobieta przeprowadza się do mieszkania sąsiadów. Po nawiązaniu przyjacielskich relacji razem rozpoczynają opiekę nad babcią jednego z nich.

Zabójca (2007)

Film opowiada o tajemniczym, niesławnym zabójcy znanym jako Rogue (Jet Li), który niedawno wywołał krwawą wojnę między dwoma rywalizującymi azjatyckimi mafiami. Agent FBI Jack Crawford (Jason Statham), którego partner został zamordowany przez Rogue, rozpoczyna śmiertelną grę z mordercą.

Kraina zabawek (2007)

Niemcy, rok 1942. Każda żydowska rodzina jest deportowana do obozów pracy. Ten sam los spotyka także kolegę Heinricha, Pawła. Aby uspokoić syna, mama Heinricha mówi mu, że jego przyjaciel wraz z rodziną jadą do krainy zabawek. Ku przerażeniu mamy, Heinrich również zapragnie tam pojechać.

Nasza klasa (2007)

Szesnastoletni Joosep jest ofiarą przemocy ze strony szkolnych rówieśników. Jeden z prześladowców chłopaka, Kaspar, postanawia jednak pomóc mu w stawieniu czoła oprawcom.

Amerykańska zbrodnia (2007)

The true story of suburban housewife Gertrude Baniszewski, who kept a teenage girl locked in the basement of her Indiana home during the 1960s.

Dziewczyna z sąsiedztwa (2007)

Film opowiada historię okrutnej zbrodni, dokonanej na nastoletniej Sylvii Likens, która wstrząsnęła społeczeństwem amerykańskim w 1965 roku. Meg i jej niepełnosprawna siostra Susan, po utracie rodziców, trafiają pod opiekę dalekiej ciotki Ruth. Zamieszkują razem z nią i jej synami. Meg zaprzyjaźnia się z chłopcem z sąsiedztwa- Davidem. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, aż do czasu kiedy na pozór sympatyczna ciotka Ruth pokazuje swoje prawdziwe oblicze i zaczyna wymierzać dziewczynkom niezwykle surowe kary...

Gdzie jesteś, Amando (2007)

Gdy znika czteroletnia Amanda, dwóch detektywów ryzykuje wszystko, by odnaleźć zaginioną.

Persepolis (2007)

Autentyczne wspomnienia Marjane Satrapi, której dzieciństwo przypadło na okres rewolucji islamskiej w Iranie.

Have Dreams, Will Travel (2007)

Obraz osadzony w realiach lat sześćdziesiątych, opowiadał będzie od parze dwunastolatków. Dzieci ruszają w poszukiwaniu przygód, aby uciec od znęcających się nad nimi rodziców.

Łączność
FilmyPodobneDo