Top 34 Filmy podobne do Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Filmy podobne do Step Up - Taniec zmysłów (2006): Magic Mike, Street Dance 2, StreetDance 3D, Trzy metry nad niebem, Sława, Kochaj i tańcz, (NIE) Tylko taniec, Just Dance - Tylko taniec!, Kopciuszek: Roztańczona historia, Światła sceny: chwytaj szansę, High School Musical 3: Ostatnia klasa, Krok do sławy, Wytańczyć marzenia, Spadaj!, W rytmie hip-hopu 2, Shall We Dance, Dirty Dancing: Havana Nights, Rewanż, Szansa na sukces, Honey, W rytmie hip-hopu, Światła sceny, Dziewczyny z drużyny, Dirty Dancing, Flashdance, Sława, Kraina miodu i krwi, Footloose, Muzyka serca, Beat the world. Taniec to moc!, Bring It On: All or Nothing, Un paso adelante, The Dancer, Roztańczony buntownik.

Tagi: filmy, takie jak Step Up - Taniec zmysłów (2006) - pełna lista

Magic Mike 2012
Magic Mike (2012)

Młody striptizer uczy się zawodu, postępowania z kobietami i łatwego zarabiania dużych pieniędzy.

Street Dance 2 2012
Street Dance 2 (2012)

Utalentowany Ash, podróżując po Europie,  tworzy nową grupę taneczną, która ma pokonać zespół Invincible.

StreetDance 3D 2010
StreetDance 3D (2010)

Carly, tancerka street dance (Nichola Burley) ma wszystko, czego pragnie. Zakochana w charyzmatycznym Jay’u (Ukweli Roach), który doprowadził ich streetdance’ową ekipę do ostatniego etapu mistrzostw Wielkiej Brytanii, nie może doczekać się finałowych występów. Kiedy pewnego dnia Jay oznajmia, że porzuca ekipę i odchodzi od Carly, jej świat wali się w gruzy. Rzucona na głęboką wodę dziewczyna walczy, by udowodnić sobie i ekipie, że zdoła ich doprowadzić do ...

Trzy metry nad niebem 2010
Trzy metry nad niebem (2010)

Buntowniczy Hache, uczestnik wyścigów motocyklowych i entuzjasta ryzyka, poznaje Babi, dziewczynę z dobrego domu. Mimo dzielących ich różnic zakochują się w sobie.

Sława 2009
Sława (2009)

Studenci akademii artystycznej w Nowym Jorku żyją marzeniami o wielkiej karierze. Ich dni wypełnia ciężka praca, którą wybrukowana jest droga do sukcesu i sławy.

Kochaj i tańcz 2009
Kochaj i tańcz (2009)

Początkująca dziennikarka z jasno sprecyzowanymi planami na przyszłość, wkracza do świata tańca, by odkryć prawdę o sobie.

(NIE) Tylko taniec 2009
(NIE) Tylko taniec (2009)

Film jest parodią popularnych musicali i filmów tanecznych, takich jak: W rytmie Hip - Hopu, Lakier do włosów, Step Up, Taniec ostatniej szansy, Rewanż, Flashdance i High School Musical. Obraz opowiada historię dziewczyny o imieniu Megan (Shoshana Bush), która poprzez taniec chce zrealizować swoje marzenia. Pomaga jej w tym uliczny tancerz Thomas (Damon Wayans Jr.).

Just Dance - Tylko taniec! 2008
Just Dance - Tylko taniec! (2008)

Dziewczyna z małego miasteczka wyrusza na podbój wymarzonej szkoły tańca w Chicago.

Kopciuszek: Roztańczona historia 2008
Kopciuszek: Roztańczona historia (2008)

Pokazy taneczne oraz świetna muzyka. To roztańczona historia innego Kopciuszka. Mary (Selena Gomez) - współczesny Kopciuszek zamiast szklanych pantofelków zakłada buty do tańca. Drew Seeley (gwiazda High School Musical) to Joey, czarujący książe - nowy szkolny kolega, który szuka dziewczyny. Czy Mary nią zostanie?

Światła sceny: chwytaj szansę 2008
Światła sceny: chwytaj szansę (2008)

Marzeniem tancerki-samouka, Kate Parker, jest dostanie się do słynnej Amerykańskiej Szkoły Baletowej. Jednak po nieudanych przesłuchaniach, przekonuje się, iż aby osiągnąć sukces w światku tanecznym, nie wystarczy tylko technika. Gdy poznaje byłego hokeistę, jej dotychczasowe podejście do tańca ewoluuje i uświadamia sobie, że w tańcu najważniejsza jest pasja.

High School Musical 3: Ostatnia klasa 2008
High School Musical 3: Ostatnia klasa (2008)

Troy (Zac Efron) i Gabriella (Vanessa Hudgens) rozpoczynają ostatni rok nauki w szkole średniej. Zmagają się z faktem, że już wkrótce każde z nich będzie zmuszone pójść własną drogą. Razem z przyjaciółmi wystawiają wiosenne przedstawienie, które przywróci wspomnienia i obudzi we wszystkich nadzieję.

Krok do sławy 2007
Krok do sławy (2007)

Po śmierci młodszego brata, młody, uzdolniony tancerz uliczny z Los Angeles, wyjeżdża by uczyć się na Truth University w Atlancie, w Georgii. Jednak jego wysiłki by zdobyć edukację, a także ukochaną kobietę, schodzą na boczny plan, gdy postanawia przyłączyć się do grupy swych kolegów w celu wygrania konkursu tańca ulicznego.

Wytańczyć marzenia 2006
Wytańczyć marzenia (2006)

Pierre Dulane daje bezpłatne lekcje tańca towarzyskiego trudnej młodzieży ze szkoły publicznej. Niechętni nastolatkowie z czasem zmieniają zdanie na temat nowych zajęć.

Spadaj! 2006
Spadaj! (2006)

Ojciec Haley Graham (Missy Peregrym), po serii jej wyskoków i konfliktów z prawem, nie ma już najmniejszego pomysłu na to, jak utrzymać córkę w ryzach. A dziewczyna naprawdę ma fantazję! Gdy jej ostatni wybryk ponownie kończy się przed sądem, ten orzeka, że ma się stawić w renomowanej Akademii Gimnastyki Vickermana. Instytucja to nie dość, że legendarna i prestiżowa, lecz również słynąca z iście militarnego rygoru. To środowisko Haley zna aż za dobrze – ni...

W rytmie hip-hopu 2 2006
W rytmie hip-hopu 2 (2006)

Sara rozpoczyna studia baletowe w Julliard, prestiżowej akademii artystycznej. Jako dodatkowy przedmiot dziewczyna wybiera historię hip-hopu.

Shall We Dance 2004
Shall We Dance (2004)

Nieśmiały prawnik pod wpływem impulsu zapisuje się na kurs tańca. W ten sposób odkrywa pasję, która całkowicie odmienia jego monotonne życie.

Dirty Dancing: Havana Nights 2004
Dirty Dancing: Havana Nights (2004)

Rodzina Katey przeprowadza się na Kubę, gdzie dziewczyna bierze udział w konkursie tańca.

Rewanż 2004
Rewanż (2004)

Hip-hopowa komedia muzyczna przedstawiająca subkulturę tancerzy ulicznych, których w filmie reprezentuje para przyjaciół - David i Elgin. Marzą oni o założeniu własnego studia nagraniowego, jednak aby tego dokonać muszą najpierw zwyciężyć w pojedynku w ulicznym tańcu przeciwko innemu zespołowi, czym mają udowodnić swój talent.

Szansa na sukces 2004
Szansa na sukces (2004)

Film opowiada o zwykłej dziewczynie Terri Fletcher. Jej spokojne dotychczas życie zostaje zachwiane w momencie, gdy jej brat ginie w wypadku samochodowym. Wcześniej jednak zapisuje swoją ukochaną siostrę na letni kurs w szkole artystycznej w Los Angeles. Dziewczyna, początkowo jest przytłoczona nowymi sytuacjami i otoczeniem. Jednak po pewnym czasie znajduje oparcie w nowych przyjaciołach, nauczycielu oraz swojej pierwszej prawdziwej miłości.

Honey 2003
Honey (2003)

Honey, młoda i utalentowana tancerka, pragnie zostać znanym choreografem. Gdy zauważa ją producent dużej wytwórni muzycznej, postanawia wykorzystać swoją szansę.

W rytmie hip-hopu 2001
W rytmie hip-hopu (2001)

Marząca o karierze baletowej dziewczyna, traci matkę i musi zamieszkać z ojcem. Po przeprowadzce trafia do szkoły zdominowanej przez czarnoskórych uczniów, których światem rządzi taniec w rytmie hip-hopu. 

Światła sceny 2000
Światła sceny (2000)

Jest to opowieść o uczniach szkoły tańca, których marzeniem jest wielka kariera sceniczna. Młodzi nie zdają sobie sprawy, że czekają ich wielkie wyrzeczenia. Jeśli chcą odnieść sukces, muszą zapomnieć o przyjemnościach i podać się rygorystycznemu treningowi, którego nie powstydziliby się sportowcy z kadry olimpijskiej.

Dziewczyny z drużyny 2000
Dziewczyny z drużyny (2000)

Tradycją każdej amerykańskiej szkoły średniej są dziewczęce zespoły cheerleaderek kibicujące na meczach. Torrance Shipman (Kirsten Dunst), uczennica ze szkoły w San Diego, zostaje przywódczynią zespołu "Toro". Wkrótce do grupy dołącza też Missy Pantone, której brat, Cliff, z wzajemnością zakochuje się w Torrance. Tymczasem zbliżają się krajowe mistrzostwa, w których zwykle zespół "Toro" święcił triumfy...

Dirty Dancing 1987
Dirty Dancing (1987)

Szesnastoletnia Frances poznaje na wakacjach w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym przystojnego instruktora tańca. Mimo wielu różnic łączy ich wspólna pasja.

Flashdance 1983
Flashdance (1983)

Osiemnastoletnia Alex (Jennifer Beals) pracuje w hucie w Pittsburgu jako spawaczka. W nocy dorabia jako tancerka w barze. Jej życie kształtuje wielkie marzenie: Kariera primabaleriny. Umacniana jest w tym dążeniu przez przyjaciółkę Hannę. Przyjęcie do szkoły baletowej udaje się przy pomocy szefa Hanny, zakochanego w Alex. Historia jest wątła i stwarza tylko ramy dla scen tanecznych, perfekcyjnie zrealizowanych z punktu widzenia choreografii, technik...

Sława 1980
Sława (1980)

Historia studentów nowojorskiej szkoły teatralnej, którzy usiłują zrobić karierę w swoich zawodach. Wśród nich znajdują się: ambitna piosenkarka Coco, utalentowany tancerz Leroy i komik Ralph. "Sława" to opowieść o trudnym dojrzewaniu, wielkim talencie, pierwszej miłości, pasji życia i cenie, jaką trzeba zapłacić za sukces.

Brak obrazka
Kraina miodu i krwi (2011)

Bałkany, początek lat 90. XX wieku. Serbski żołnierz spotyka poznaną przed rokiem dziewczynę, która jest uwięzioną w obozie dla Bośniaków.

Brak obrazka
Footloose (2011)

Remake filmu z 1984 roku. Historia Rena McCormacka (Kenny Wormald), chłopaka wychowanego w mieście, który przeprowadza się do konserwatywnego miasteczka, gdzie jego miłość do rockowej muzyki nie jest tolerowana w szkole średniej i doprowadza do szaleństwa lokalnych kaznodziei.

Brak obrazka
Muzyka serca (2011)

Rodzice Delphine chcieliby, aby córka poszła na medyczne studia. Ona jednak woli tańczyć i wraz z nowym partnerem przygotowuje się do prestiżowego przesłuchania.

Brak obrazka
Beat the world. Taniec to moc! (2011)

40 tanecznych ekip, 20 krajów i jedna droga na szczyt. Dla jednych taniec to pasja, dla innych jedyna ucieczka. Podczas międzynarodowych mistrzostw tańca Beat the World stawką jest coś znacznie więcej niż puchar. Tam można wygrać marzenia i zrealizować największe nadzieje. W filmie zobaczymy całkowicie wizjonerskie połączenie hip hopu i parkur oraz najlepszych tancerzy ze wszystkich stron świata, taki jak: Flying Steps czy Pink Ladies. Efektowne ukł...

Brak obrazka
Bring It On: All or Nothing (2006)

Przygotuj się na więcej zabawy, akcji i romansu w najnowszej komedii o pomponiarach! Gdy popularna Britney Allen (Hayden Panettiere) ... czytaj dalej

Brak obrazka
Un paso adelante (2002)

W 1964 roku w więzieniu w Wyoming zostaje wykonana kara śmierci na mężczyźnie skazanym za zabójstwo współtowarzysza niedoli. W ... czytaj dalej

Brak obrazka
The Dancer (2000)

Film dla ludzi kochających taniec i muzykę. India - znakomita tancerka ma jedno marzenie - pragnie występować na Broadwayu. Jedyny problem tkwi w tym, że jest niema ... Z pomocą przychodzi młody naukowiec, który ma pewien pomysł...

Brak obrazka
Roztańczony buntownik (1992)

Dla bohaterów taniec jest treścią życia. Choć tańczą dobrze, godzinami trenują przed zawodami organizowanymi przez australijską Federację Tańca Towarzyskiego. On - wytrawny tancerz, niemal pewny faworyt do mistrzowskiego tytułu, ona - niepozorna i cicha. Od starego Hiszpana uczą się wspaniałego paso doble, są niezwyciężeni. Pokonują wszystkie przeszkody, jakie stawiają im organizatorzy i konkurencyjne pary. Scott buntuje się podczas konkursu przeciw...

Łączność
FilmyPodobneDo