Top 12 Filmy podobne do Project X (2012)

Filmy podobne do Project X (2012): 21 & Over, Jing Cha Gu Shi 2013, Kronika, Spring Breakers, Kac Vegas w Bangkoku, Kochanie, poznaj moich kumpli, Kac Vegas, Supersamiec, American Pie, Sąsiedzi, Wszystko zostanie w rodzinie 1/2, Kac Vegas III.

Tagi: filmy, takie jak Project X (2012) - pełna lista

21 & Over 2013
21 & Over (2013)

Dwaj obwoźni handlarze spotkają na swojej drodze różne postacie.

Jing Cha Gu Shi 2013 2013
Jing Cha Gu Shi 2013 (2013)

Policjant staje się zakładnikiem w nocnym klubie, którego właściciel zaplanował bardzo tajemniczą intrygę.

Kronika 2012
Kronika (2012)

Trzech nastolatków nieoczekiwanie zyskuje moc telekinezy.

Spring Breakers 2012
Spring Breakers (2012)

Ciąg imprez i nieposkromionej fantazji sprowadza cztery ślicznotki w bikini oraz kominiarkach na drogę bezprawia, a także totalnej rozpusty.

Kac Vegas w Bangkoku 2011
Kac Vegas w Bangkoku (2011)

W kontynuacji bijącej rekordy popularności komedii Kac Vegas Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co ...

Kochanie, poznaj moich kumpli 2011
Kochanie, poznaj moich kumpli (2011)

Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Komedia wszystkich możliwych życiowych pomyłek sprawi, że dwa razy się zastanowisz, zanim powiesz: TAK!

Kac Vegas 2009
Kac Vegas (2009)

Czterech przyjaciół spędza wieczór kawalerski w Las Vegas. Następnego dnia okazuje się, że zgubili pana młodego i nic nie pamiętają.

Supersamiec 2007
Supersamiec (2007)

Evan i Seth, choć różnią się diametralnie, od początku liceum są niemal nierozłączni. Teraz są uczniami ostatniej klasy liceum, a fakt, że wybrali inne uczelnie, postanawiają uczcić w czasie szalonej imprezy, upokarzającej, niezapomnianej nocy, którą każdy z nich wspominał będzie do końca życia...

American Pie 1999
American Pie (1999)

Grupa licealistów pragnie do końca szkoły stracić dziewictwo i wkroczyć na studia jako pełnoprawni mężczyźni. Nie jest to jednak łatwe zadanie.

Brak obrazka
Sąsiedzi (2014)

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Brak obrazka
Wszystko zostanie w rodzinie 1/2 (2014)

Marc postanawia zatrudnić swojego zaufanego pracownika Francka do opieki nad synem na czas wspólnego wyjazdu z żoną. Mężczyzna nie wie jednak, że nowa "niania" kończy właśnie 30 lat, a ukochany syn Remy planuje urządzić jubilatowi istne piekło. Następnego ranka małżeństwo zostaje wyrwane ze snu przez nagły telefon z policji. Okazuje się, że Franck i mały Remy zniknęli i ślad po nich zaginął. Jedynym świadkiem wydarzeń poprzedniego dnia oka...

Brak obrazka
Kac Vegas III (2013)

Po śmierci ojca Alana Phil, Stu i Doug postanawiają pocieszyć kumpla z watahy. Za sprawą Chowa, który ukradł sporo kasy, znów wpadną w tarapaty.

Łączność
FilmyPodobneDo