Top 12 Filmy podobne do Ostatnia piosenka (2010)

Filmy podobne do Ostatnia piosenka (2010): Dla ciebie wszystko, Szczęściarz, Wciąż ją kocham, According to Greta, Keith, Pamiętnik, Szansa na sukces, Szkoła uczuć, List w butelce, Noce w Rodanthe, Georgia Rule, Życie jak dom.

Tagi: filmy, takie jak Ostatnia piosenka (2010) - pełna lista

Dla ciebie wszystko 2014
Dla ciebie wszystko (2014)

Dawson Cole (James Marsden) to chłopak wychowywany w rodzinie uważanej w miasteczku za najbardziej niebezpieczną. Jego rodzina skłonna jest do przemocy, ma problemy z alkoholem i jest zamieszana w sprawy związane z narkotykami. Amanda Collier (Michelle Monaghan) z kolei wychowywana jest w tradycyjnych wartościach, które sprawiły, że chce zostać nauczycielką. Różnice pochodzenia oraz nieprzychylni ludzie sprawiają, że tych dwoje nie może być razem, choć obo...

Szczęściarz 2012
Szczęściarz (2012)

Żołnierz marines, sierżant Logan Thibault (Efron) powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna.Thibault dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth (Schilling), poznaje także jej adres. Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji ż...

Wciąż ją kocham 2010
Wciąż ją kocham (2010)

John i Savannah, choć z różnych światów, zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce rozdzieli ich wojna.

According to Greta 2009
According to Greta (2009)

Greta (Hilary Duff) ma siedemnaście lat, jest piękna, buntownicza oraz pełna sarkastycznego dowcipu, lecz to zaledwie przebranie - tak ... czytaj dalej

Keith 2008
Keith (2008)

Keith - tajemniczy, nieco dziwny chłopak i Natalie - zdolna, popularna w szkole dziewczyna zostają partnerami na laboratorium chemicznym. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie.

Pamiętnik 2004
Pamiętnik (2004)

Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku.

Szansa na sukces 2004
Szansa na sukces (2004)

Film opowiada o zwykłej dziewczynie Terri Fletcher. Jej spokojne dotychczas życie zostaje zachwiane w momencie, gdy jej brat ginie w wypadku samochodowym. Wcześniej jednak zapisuje swoją ukochaną siostrę na letni kurs w szkole artystycznej w Los Angeles. Dziewczyna, początkowo jest przytłoczona nowymi sytuacjami i otoczeniem. Jednak po pewnym czasie znajduje oparcie w nowych przyjaciołach, nauczycielu oraz swojej pierwszej prawdziwej miłości.

Szkoła uczuć 2002
Szkoła uczuć (2002)

Popularny w szkole Landon zaczyna spotykać się z nieśmiałą córką pastora.

List w butelce 1999
List w butelce (1999)

Rozwiedziona kobieta (Robin Wright Penn), z zawodu dziennikarka, spędza samotne wakacje nad morzem. Podczas spaceru po pustej plaży znajduje butelkę, w niej list podpisany inicjałem, zawierający wyznanie miłosne. Tekst robi duże wrażenie na dziennikarce, postanawia odszuka autora (Kevin Costner).

Brak obrazka
Noce w Rodanthe (2008)

Adrienne zastępuje koleżankę w pensjonacie, do którego przyjeżdża doktor Paul.

Brak obrazka
Georgia Rule (2007)

Po kolejnym wybryku matka niezwykle zbuntowanej Rachel zawozi ją do surowej babci. Przez lato młoda dziewczyna ma nauczyć się dyscypliny.

Brak obrazka
Życie jak dom (2001)

Kiedy George dowiaduje się, że jest chory, postanawia wybudować dom i naprawić relacje z dorastającym synem.

Łączność
FilmyPodobneDo