Top 12 Filmy podobne do Niezgodna (2014)

Filmy podobne do Niezgodna (2014): Więzień labiryntu: Próby ognia, Więzień labiryntu, Dawca pamięci, Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia, Intruz, Dary Anioła: Miasto kości, Gra Endera, Czerwień rubinu, Igrzyska śmierci, Wyścig z czasem, Equilibrium, Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1.

Tagi: filmy, takie jak Niezgodna (2014) - pełna lista

Więzień labiryntu: Próby ognia 2015
Więzień labiryntu: Próby ognia (2015)

Druga z cyklu ekranizacji bestsellerowych powieści Jamesa Dashnera, thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeńs...

Więzień labiryntu 2014
Więzień labiryntu (2014)

Nastoletni Thomas zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie, z którego próbuje się wydostać.

Dawca pamięci 2014
Dawca pamięci (2014)

W pozornie idealnym świecie przyszłości nastoletni Jonas zostaje wybrany na powiernika ostatnich wspomnień ludzkości.

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia 2013
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia (2013)

Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen (Lawrence) oraz Peeta Mellark (Hutcherson) udają się na obowiązkowe Tournee Zwycięzców. Choć zuchwale złamali reguły rozgrywki, w ...

Intruz 2013
Intruz (2013)

Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melan...

Dary Anioła: Miasto kości 2013
Dary Anioła: Miasto kości (2013)

Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, którzy chronią świat przed atakami demonów.

Gra Endera 2013
Gra Endera (2013)

Rok 2070. Ludzkość zagrożona inwazją obcych szkoli dzieci na kosmiczną elitę wojenną. Wśród nich jest wyjątkowo uzdolniony Ender.

Czerwień rubinu 2013
Czerwień rubinu (2013)

Gwendolyn i Gideon, ostatni podróżnicy w czasie, odwiedzają minione wieki, by wypełnić tajną misję.

Igrzyska śmierci 2012
Igrzyska śmierci (2012)

W państwie Panem co roku odbywają się Głodowe Igrzyska - walka na śmierć i życie między przedstawicielami dwunastu Dystryktów. Gdy młodsza siostra Katniss zostaje wylosowana do zawodów, dziewczyna bez wahania zajmuje jej miejsce.

Wyścig z czasem 2011
Wyścig z czasem (2011)

W społeczeństwie przyszłości walutą jest czas. Najbogatsi, czyli młodzi, zdrowi i piękni mogą żyć tysiące lat, podczas gdy biedota budzi się co rano, mając do dyspozycji kilkanaście godzin.

Equilibrium 2002
Equilibrium (2002)

W futurystycznym państwie Libria ludzie biorą lek eliminujący zdolność odczuwania. Pewnego dnia jeden z odpowiedzialnych za przestrzeganie prawa kleryków nie zażywa swojej dawki leku, co odmienia jego życie.

Brak obrazka
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 (2014)

Katniss Everdeen niechętnie staje się symbolem buntu ludności przeciwko władzy autokratycznego Kapitolu.

Łączność
FilmyPodobneDo