Top 5 Filmy podobne do LOL (2011)

Filmy podobne do LOL (2011): The First Time, Łatwa dziewczyna, LOL (Laughing Out Loud) ®, Angus, stringi i przytulanki, Prywatka.

Tagi: filmy, takie jak LOL (2011) - pełna lista

The First Time 2012
The First Time (2012)

Podczas imprezy samotny Dave zaprzyjaźnia się z atrakcyjną Aubrey.

Łatwa dziewczyna 2010
Łatwa dziewczyna (2010)

Olive, nie chcąc jechać pod namiot z rodzicami przyjaciółki, wymyśla jako wymówkę randkę. Jedno kłamstwo ciągnie za sobą następne, niszcząc jej reputację.

LOL (Laughing Out Loud) ® 2008
LOL (Laughing Out Loud) ® (2008)

Szesnastoletnia Lola (Christa Theret) mieszka z mamą Anne (Sophie Marceau). Chociaż świetnie się rozumieją, dziewczyna opowiada o niektórych rzeczach wyłącznie przyjaciółkom, Charlotte oraz Stéphanie. Życie dziewczyny dzieli się między naukę w prestiżowej paryskiej szkole średniej, rozwiedzionych rodziców oraz pierwszą miłość. Film jest remakiem filmu "Prywatka" z 1980 roku w reżyserii Claude Pinoteau, w którym główną rolę zagrała Sophie Marceau...

Angus, stringi i przytulanki 2008
Angus, stringi i przytulanki (2008)

To Bridget Jones dla nastolatek. "Angus, stringi i przytulanki" jest zrealizowany na podstawie książki Louise Rennison bijącej rekordy popularności wśród młodzieży. Film opowiada o perypetiach nastolatki Georgii Nicolson, o jej buncie przeciwko rodzicom, swojemu wyglądowi i setkom innych rzeczy które w tym wieku przeszkadzają wszystkim nastolatkom.

Prywatka 1980
Prywatka (1980)

Trzynastoletnia Vic (Sophie Marceau) właśnie wkracza w trudny wiek: okres buntu i konfliktów z rodzicami, jednak jest to przede wszystkim czas poznawania smaku pierwszych pocałunków i odkrywania uroku pierwszej miłości, której ucieleśnieniem jest poznany na prywatce Matthieu (Alexandre Sterling).

Łączność
FilmyPodobneDo