Top 7 Filmy podobne do Wieczny Student (2001)

Filmy podobne do Wieczny Student (2001): Project X, American Pie: Zjazd absolwentów, Zróbmy sobie orgię, Przyjęty, American Pie, Ostatni dzwonek, Animal House.

Tagi: filmy, takie jak Wieczny Student (2001) - pełna lista

Project X (2012)

Szalona impreza urodzinowa nastolatków widziana z perspektywy cyfrowych kamer.

American Pie: Zjazd absolwentów (2012)

Dziesięć lat po skończeniu liceum czterech kumpli spotyka się na zjeździe absolwentów. Okazuje się, że ani czas, ani doświadczenia życiowe nie zmieniły ich nawyków.

Zróbmy sobie orgię (2011)

Eric ma trzydzieści kilka lat i wypróbowane grono przyjaciół. Wszyscy spędzają ostatni wakacyjny weekend w domu należącym do rodziny Erica. Robią tak od wielu lat, ale tym razem okazja jest szczególna - jego ojciec sprzedaje dom. Eric czuje, że trzeba zakończyć ważny okres w życiu w odpowiedni sposób. Proponuje przyjaciołom zorganizowanie orgii w dawnym stylu. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Przyjęty (2006)

Bartleby Gaines nie dostaje się na studia, więc ze znajomymi postanawia otworzyć własną uczelnię.

American Pie (1999)

Grupa licealistów pragnie do końca szkoły stracić dziewictwo i wkroczyć na studia jako pełnoprawni mężczyźni. Nie jest to jednak łatwe zadanie.

Ostatni dzwonek (1995)

Pięciu przyjaciół z jednej z kalifornijskich uczelni artystycznych kończy studia. Jack (Ben Affleck) przeżył nieszcześliwą miłość, czarnoskóry Mickey jest sławnym rysownikiem komiksów, Dennis jest fotografikiem, Rob to przystojniak i uwodziciel, Slosh jest geniuszem komputerowym. Za kilka dni odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów. Potem ich drogi się rozejdą, każdy z nich rozpocznie nowe, dorosłe życie.

Animal House (1978)

Dwóch studentów pierwszego roku –Larry "Pinto" Kroger (Thomas Hulce) i Kent "Flounder" Dorfman (Stephen Furst) zostaje członkami bractwa ... czytaj dalej

Łączność
FilmyPodobneDo