Top 28 Filmy podobne do Kac Vegas (2009)

Filmy podobne do Kac Vegas (2009): 21 & Over, Project X, Wieczór panieński, Szefowie wrogowie, Bez smyczy, Kochanie, poznaj moich kumpli, Druhny, Zanim odejdą wody, Jutro będzie futro, Idol z piekła rodem, Duże dzieci, Co się zdarzyło w Las Vegas, Boski chillout, Wild Hogs, Supersamiec, Wedding Crashers, Eurotrip, Dude, Where's My Car?, Ostra jazda, Las Vegas Parano, Wszystko zostanie w rodzinie 1/2, Last Vegas, Best Night Ever, American Pie: Zjazd absolwentów, Zróbmy sobie orgię, Sekspedycja, Bachelor Party Vegas, Gorzej być nie może.

Tagi: filmy, takie jak Kac Vegas (2009) - pełna lista

21 & Over 2013
21 & Over (2013)

Dwaj obwoźni handlarze spotkają na swojej drodze różne postacie.

Project X 2012
Project X (2012)

Szalona impreza urodzinowa nastolatków widziana z perspektywy cyfrowych kamer.

Wieczór panieński 2012
Wieczór panieński (2012)

W szkole średniej Regan (Kirsten Dunst), Gena (Lizzy Caplan) i Katie (Isla Fisher) kpiły i wyśmiewały się z Becky (Rebel Wilson). Kiedy jednak ta ma zostać panną młodą, wszystkie zgodnie postanawiają zakopać topór wojenny i urządzić jej niezapomniany wieczór panieński. Wszystko jednak zaczyna wymykać się spod kontroli i staje się szaloną nocą, której nie sposób zapomnieć.

Szefowie wrogowie 2011
Szefowie wrogowie (2011)

Każdy z trzech przyjaciół ma szefa, którego nienawidzi. Wspólnie postanawiają ich wyeliminować.

Bez smyczy 2011
Bez smyczy (2011)

Fred z Rickiem przekonują partnerki, że jedynym sposobem, by poprawić nastroje w związkach, jest tydzień odpoczynku od małżeństwa i rodzinnego życia. Obaj mają siedem dni na szaleństwo, pozbawione jakichkolwiek konsekwencji.

Kochanie, poznaj moich kumpli 2011
Kochanie, poznaj moich kumpli (2011)

Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Komedia wszystkich możliwych życiowych pomyłek sprawi, że dwa razy się zastanowisz, zanim powiesz: TAK!

Druhny 2011
Druhny (2011)

Świetna komedia wyprodukowana przez Judda Apatowa. To "Hangover" dla kobiet. Film opowiada o przedślubnych perypetiach druhen, które wybierają się do Las Vegas. Mnóstwo znakomitych dialogów i fantastyczna muzyka zapewnią znakomitą wakacyjną rozrywkę.

Zanim odejdą wody 2010
Zanim odejdą wody (2010)

Peter ma zostać ojcem i chce zdążyć na poród żony. Zrządzenie losu skaże go na towarzystwo nieznośnego początkującego aktora.

Jutro będzie futro 2010
Jutro będzie futro (2010)

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, kiedy nic już nie sprawia radości. Wydaje się, że dla grupy facetów wypad za miasto, do miejsca gdzie spędzali najlepsze dni swej młodości, to najlepszy sposób na odrobinę rozrywki. Kiedy jednak po nocy imprezowania i gorącej kąpieli w jacuzzi cofają się w czasie do lat 80, okazuje się, że impreza dopiero się zaczyna! W czasach kiedy Michael Jackson był jeszcze czarny, a facebook, iphone i viagra były co na...

Idol z piekła rodem 2010
Idol z piekła rodem (2010)

Jonah Hill i Russell Brand łączą swe siły na planie szalonej komedii o Aaronie Greenie (Hill) pracowniku wytwórni muzycznej, który ma dokładnie 72 godziny, by sprowadzić z Londynu do Los Angeles legendę rocka, skandalistę Aldusa Snowa (Brand) na jego pierwszy koncert po latach scenicznej przerwy. Aby zachować stanowisko, Aaron będzie musiał nie tylko wygrać szalony wyścig z czasem, ale również przetrwać obłędną, rozpustną, prawdziwie rockową jazdę bez trz...

Duże dzieci 2010
Duże dzieci (2010)

W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego trenera. Przyjaciele na nowo przeżywają szkolne czasy, nabijają się z siebie i usiłują pokazać dzieciom, że można się bawić tak jak za dawnych czasów.

Co się zdarzyło w Las Vegas 2008
Co się zdarzyło w Las Vegas (2008)

Po nocy w Las Vegas Joy i Jack budzą się jako małżeństwo. Na domiar złego jedno wygrywa fortunę za pieniądze drugiego.

Boski chillout 2008
Boski chillout (2008)

Palacz marihuany zostaje świadkiem morderstwa. Ucieka przed przestępcami próbującymi go wyeliminować.

Wild Hogs 2007
Wild Hogs (2007)

Grupa przyjaciół postanawia przemierzyć na Harleyach całe Stany Zjednoczone.

Supersamiec 2007
Supersamiec (2007)

Evan i Seth, choć różnią się diametralnie, od początku liceum są niemal nierozłączni. Teraz są uczniami ostatniej klasy liceum, a fakt, że wybrali inne uczelnie, postanawiają uczcić w czasie szalonej imprezy, upokarzającej, niezapomnianej nocy, którą każdy z nich wspominał będzie do końca życia...

Wedding Crashers 2005
Wedding Crashers (2005)

John Beckwith i Jeremy Grey wpraszają się na obce wesela, by dobrze się bawić. Na największej imprezie weselnej roku John zakochuje się w córce Sekretarza Skarbu USA.

Eurotrip 2004
Eurotrip (2004)

Licealista Scott koresponduje przez internet z osobą z Europy, o pseudonimie "Mieke", która pomaga mu otrzymywać najlepsze stopnie z języka niemieckiego, rozwiązując za niego zadania domowe. Gdy "Mieke" proponuje chłopakowi spotkanie "na żywo", Scott początkowo panikuje, obawiając się, że ma do czynienia ze starszym mężczyzną o podejrzanych upodobaniach seksualnych. Kiedy okazuje się, że internetowy przyjaciel w rzeczywistości jest atrakcyjną dziewczyną, c...

Dude, Where's My Car? 2000
Dude, Where's My Car? (2000)

Dwaj przyjaciele próbują ustalić przebieg wydarzeń z zeszłej, wyjątkowo hucznej, nocy.

Ostra jazda 2000
Ostra jazda (2000)

W wyniku pomyłki Josh musi odbyć szaloną podróż przez Stany Zjednoczone, aby ratować swój związek.

Las Vegas Parano 1998
Las Vegas Parano (1998)

Jest rok 1971, Raoul Duke oraz dr Gonzo wyruszają do Las Vegas. Po drodze nie stronią od alkoholu i narkotyków, przeżywając amerykański sen na jawie.

Brak obrazka
Wszystko zostanie w rodzinie 1/2 (2014)

Marc postanawia zatrudnić swojego zaufanego pracownika Francka do opieki nad synem na czas wspólnego wyjazdu z żoną. Mężczyzna nie wie jednak, że nowa "niania" kończy właśnie 30 lat, a ukochany syn Remy planuje urządzić jubilatowi istne piekło. Następnego ranka małżeństwo zostaje wyrwane ze snu przez nagły telefon z policji. Okazuje się, że Franck i mały Remy zniknęli i ślad po nich zaginął. Jedynym świadkiem wydarzeń poprzedniego dnia oka...

Brak obrazka
Last Vegas (2013)

Czterech przyjaciół po sześćdziesiątce jedzie do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny. 

Brak obrazka
Best Night Ever (2013)

Grupa przyjaciółek wyrusza na wieczór panieński, który odmieni ich życie.

Brak obrazka
American Pie: Zjazd absolwentów (2012)

Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Seria "American Pie" na całym świecie zarobiła jak dotąd ...

Brak obrazka
Zróbmy sobie orgię (2011)

Grupa trzydziestoletnich przyjaciół postanawia zorganizować pod koniec lata orgię upamiętniającą ich szkolne i szalone czasy.

Brak obrazka
Sekspedycja (2008)

Osiemnastoletni prawiczek Ian poznaje przez internet dziewczynę, która chce mu się oddać. Problemem jest, iż mieszka ona na drugim końcu Stanów Zjednoczonych, więc chłopak kradnie samochód brata i razem z przyjaciółmi wyrusza w pełną przygód podróż.

Brak obrazka
Bachelor Party Vegas (2006)

Nathan (Jonathan Bennett) nie ma zamiaru ożenić się bez wieczoru kawalerskiego. On i czterej najlepsi kumple, Z-Bob (Kal Penn), Ash (Donald ... czytaj dalej

Brak obrazka
Gorzej być nie może (1998)

Młody człowiek żeni sie z piękną dziewczyną. Tuż przed ślubem jego koledzy organizują wieczór kawalerski w Las Vegas. Podczas zabawy w pokoju hotelowym ginie zaproszona dziewczyna. Mężczyźni muszą podjąć decyzję: czy zawiadomić policję, czy też chyłkiem pozbyć się ciała.

Łączność
FilmyPodobneDo