Top 14 Filmy podobne do Gwiazd naszych wina (2014)

Filmy podobne do Gwiazd naszych wina (2014): Zanim się pojawiłeś, Earl i ja, i umierająca dziewczyna, Papierowe miasta, Niech będzie teraz, Pół na pół, Restless, Odrobina nieba, Bez mojej zgody, Keith, Miłość bez końca, Szkoła uczuć, Słodki listopad, Zostań, jeśli kochasz, Ósmoklasiści nie płaczą.

Tagi: filmy, takie jak Gwiazd naszych wina (2014) - pełna lista

Zanim się pojawiłeś 2016
Zanim się pojawiłeś (2016)

Louisa "Lou" Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się ...

Earl i ja, i umierająca dziewczyna 2015
Earl i ja, i umierająca dziewczyna (2015)

Stroniący od rówieśników nastolatek Greg zaprzyjaźnia się z chorą na białaczkę Rachel.

Papierowe miasta 2015
Papierowe miasta (2015)

Młody chłopak i jego dwóch przyjaciół wyrusza w podróż, aby znaleźć zaginioną dziewczynę z sąsiedztwa.

Niech będzie teraz 2012
Niech będzie teraz (2012)

Tessa jest śmiertelnie chorą na białaczkę siedemnastolatką, postanawia przeżyć szybkie dorastanie w czasie, który jej pozostał. Tworzy listę z rzeczami do zrobienia, na której znajduję się utrata dziewictwa jak i spróbowanie narkotyków i z pomocą przyjaciół wciela ją w życie. Podczas gdy jej rodzina próbuje pogodzić się ze świadomością utraty, Tessa z determinacja odkrywa nieznane życie i doświadczenia. Obejmuje to również miłość, której nie planowała, do ...

Pół na pół 2011
Pół na pół (2011)

Adam to porządny chłopak, który ma wszystko - pracę, dziewczynę i dobrego przyjaciela. Choroba jednak sprawia, że jego świat ulega przewartościowaniu.

Restless 2011
Restless (2011)

Umierająca dziewczyna zakochuje się w chłopaku lubiącym chodzić na pogrzeby. Razem spotykają ducha japońskiego kamikadze.

Odrobina nieba 2011
Odrobina nieba (2011)

Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood – Kate Hudson – wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana – w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów – Gael Garcia Bernal. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszk...

Bez mojej zgody 2009
Bez mojej zgody (2009)

Sara i Brian wiodą spokojne życie. Idylla zostaje jednak przerwana, gdy dociera do nich przerażająca informacja o chorobie córki. Aby ratować życie dziecka, para podejmuje trudną decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Dylematy etyczno-moralne zmieniają ich relacje. Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak, kiedy ich druga córka odkrywa prawdę dotyczącą jej poczęcia.

Keith 2008
Keith (2008)

Keith - tajemniczy, nieco dziwny chłopak i Natalie - zdolna, popularna w szkole dziewczyna zostają partnerami na laboratorium chemicznym. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie.

Miłość bez końca 2006
Miłość bez końca (2006)

Opowieść o uzdrawiającej i niepokonanej sile miłości. Griffin jest samotnym rozwodnikiem, mieszkającym w Nowym Jorku. Od lekarza dowiaduje się, że cierpi na nowotwór i został mu jedynie rok życia. Kiedy wszystko zapowiada się zmierzać ku końcowi spotyka Phoenix... Czy miłość zwycięży śmierć?

Szkoła uczuć 2002
Szkoła uczuć (2002)

Popularny w szkole Landon zaczyna spotykać się z nieśmiałą córką pastora.

Słodki listopad 2001
Słodki listopad (2001)

Sara poznaje Nelsona, który zostaje jej chłopakiem "na listopad".

Brak obrazka
Zostań, jeśli kochasz (2014)

Mia Hall (Chloë Grace Moretz) to nieśmiała, niezwykle utalentowana dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po której stronie zostanie.

Brak obrazka
Ósmoklasiści nie płaczą (2012)

Akkie nie interesuje, co o niej myślą inni. Kocha piłkę nożną, co z tego, że to podobno nie sport dla dziewczyn. Skoro Akkie na boisku bije chłopaków na głowę, to najlepszy dowód na to, że jest odwrotnie. I jej kolega z klasy, Joep, może sobie gadać, co chce. Dziewczynka jest przekonana, że ze wszystkim w życiu sobie poradzi. Nadzieja towarzyszy jej również wtedy, gdy okazuje się, iż jest ciężko chora. Do akcji, z pomocą, wkracza dotyc...

Łączność
FilmyPodobneDo