Filmy o wróżki

Lista najlepszych filmów o medium, wybranych przez użytkowników na naszej stronie: Naznaczony: rozdział 3, Anna, Szepty, Next, The Skeptic, Lake Mungo
Naznaczony: rozdział 3 2015
Naznaczony: rozdział 3 (2015)

Quinn Brenner, czując, że duch matki chce się z nią skontaktować, prosi o pomoc medium Elise. 

Anna 2013
Anna (2013)

John, posiadając zdolność widzenia cudzych wspomnień, zajmuje się sprawą genialnej nastolatki, Anny.

Szepty 2011
Szepty (2011)

Florence, która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, dostaje zadanie, by wyjaśnić tajemniczą śmierć dziecka w internacie dla chłopców.

Next 2007
Next (2007)

Pokazowy magik z Las Vegas - Chris Johnson - ma sekret, który go dręczy: widzi kilka minut przyszłości. Mając dość badań, które przeszedł jako dziecko i zainteresowania rządu jego zdolnościami ukrywa sie w Vegas pod przybranym nazwiskiem wykonując tanie sztuczki. Kiedy grupa terrorystyczna grozi detonacją bomby nuklearnej w Los Angeles agentka Callie Ferris musi użyć swoich wszystkich swoich podstepów by złapać Chrisa i nakłonić go do pomocy w powstrzymani...

The Skeptic 2007
The Skeptic (2007)

Po zagadkowej śmierci ciotki prawnik Bryan Becket zamieszkuje w jej domu. Kiedy mężczyzna dostrzega niepokojące zjawiska, zaczyna szukać ich wyjaśnienia.

Brak obrazka
Lake Mungo (2008)

21 Grudnia 2005 roku, szesnastoletnia Alice Palmer utonęła w czasie pływania pod tamą w Jeziorze Mungo. Lake Mungo to opowieść o mrożących krew w żyłach wydarzeniach poprzedzających jej śmierć, zmieniających życie jej bliskich w koszmar. Jest to zatrważająca obserwacja boleści i niepokojąca tajemnicza historia.

Łączność
FilmyPodobneDo