Filmy o hakerów

Lista najlepszych filmów o hakerów, wybranych przez użytkowników na naszej stronie: Haker, Cyberszantaż, Debug, Aux yeux de tous, Szklana pułapka 4.0, Cyfrowy szpieg, Matrix
Haker 2015
Haker (2015)

Amerykańskie i chińskie służby specjalne sprzymierzają się w walce z niebezpieczną cyber-mafią. Na ich czele staje zwolniony z więzienia za przestępstwa komputerowe legendarny haker - Nicholas Hathaway (Chris Hemsworth). Międzynarodowe śledztwo zaprowadzi superhakera aż do Hongkongu i Dżakarty.

Cyberszantaż 2015
Cyberszantaż (2015)

Nastoletnia Casey Jacobs jest zmuszona do wykonywania poleceń hakera, który szantażuje ją kompromitującymi zdjęciami.

Debug 2014
Debug (2014)

Sześciu hakerów zostaje wysłanych do bazy kosmicznej, gdzie zmierzą się ze sztuczną inteligencją zagrażającą ludzkości.

Aux yeux de tous 2012
Aux yeux de tous (2012)

Gdy ofiarą mordercy pada córka policjantki Jess, zostaje ona odsunięta od sprawy. Postanawia na własną rękę znaleźć sprawcę.

Szklana pułapka 4.0 2007
Szklana pułapka 4.0 (2007)

Dzielny nowojorski policjant John McClane (Bruce Willis), staje przed kolejnym zadaniem. Zbliża się weekend, w który przypada narodowe amerykańskie święto 4 lipca. Ale nowojorski policjant McClane nie ma powodów do świętowania. Właśnie pokłócił się z dorastającą córką Lucy (Mary Elizabeth Winstead) i przyjął rutynowe zadanie doprowadzenia młodego hakera, Matta Farella (Justin Long), na przesłuchanie do FBI. Jednak pozornie błaha sprawa pospolitego komputer...

Cyfrowy szpieg 2002
Cyfrowy szpieg (2002)

Film opowiada historię mężczyzny, który odkrywa, iż zatrudniająca go firma wykorzystuje go do szpiegowania konkurencji. Życie bohatera zostaje zagrożone, a jego jedyną pomocniczką jest tajemnicza kobieta.

Matrix 1999
Matrix (1999)

Haker komputerowy Neo dowiaduje się od tajemniczych rebeliantów, że świat, w którym żyje, jest tylko obrazem przesyłanym do jego mózgu przez roboty.

Łączność
FilmyPodobneDo