Filmy o dinozaurach

Lista najlepszych filmów o dinozaurach, wybranych przez użytkowników na naszej stronie: Jurassic World, Walking with Dinosaurs 3D, Marsz dinozaurów, Flying Monsters 3D with David Attenborough, Zaginiony ląd, The Water Horse, Jurassic City
Jurassic World 2015
Jurassic World (2015)

Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli.

Walking with Dinosaurs 3D 2013
Walking with Dinosaurs 3D (2013)

Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D.

Marsz dinozaurów 2011
Marsz dinozaurów (2011)

Z powodu nadchodzącej zimy młody edmontozaur wyrusza ze stadem na swoją pierwszą w życiu migrację.

Flying Monsters 3D with David Attenborough 2011
Flying Monsters 3D with David Attenborough (2011)

Dokument opowiada o ewolucji i zwyczajach pterozaurów.

Zaginiony ląd 2009
Zaginiony ląd (2009)

Film opowiada o grupie trzech naukowców dowodzonej przez Dr. Ricka Marshalla, którzy wybrali się na wyprawę w dziką przyrodę w odległy, zapomniany zakątek świata. Odkrywają tam wielkie prehistoryczne stworzenia. Od tej pory są zdani tylko na siebie w walce o przetrwanie w krainie pełnej grasujących dinozaurów i fantastycznych stworzeń.

The Water Horse 2007
The Water Horse (2007)

Nad brzegiem jeziora Loch Ness Angus znajduje jajo. Kiedy wykluwa się z niego dziwny stwór, chłopiec daje mu na imię Crusoe.

Brak obrazka
Jurassic City (2014)

Kapitan Talbot (Jack Forcinito) to specjalista od niebezpiecznych zadań w ochronie tajnego rządowego programu hodowli dinozaurów. Niestety, ... czytaj dalej

Łączność
FilmyPodobneDo